NAIM STATAMENT Najlepszy wzmacniacz na świecie w teście magazynu „Hi-Fi +” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | NAIM STATAMENT Najlepszy wzmacniacz na świecie w teście magazynu „Hi-Fi +”
3049
single,single-post,postid-3049,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

NAIM STATAMENT Najlepszy wzmacniacz na świecie w teście magazynu „Hi-Fi +”

Przedwzmacniacz i końcówki mocy tworzące system Statement od momentu pojawienia się uznawane były przez specjalistów i melomanów za wydarzenie. Wielu z nich od razu uznało go za najlepszy wzmacniacz świata. Kolejne recenzje tę opinię tylko potwierdzają. Najnowszy głos pochodzi w Wielkiej Brytanii, ojczyzny Naima, z magazynu „Hi-Fi +”. W podsumowaniu testu czytamy:

naim statement

„To jednak, co najważniejsze to fakt, że Naim Statement robi tak wiele, aby słuchanie muzyki dawało radość. To zazwyczaj zdarza się z mniejszymi wzmacniaczami; większe wzmacniacze dają więcej detali, większą przestrzeń, lepiej oddają majestatyczność dźwięku, ale też są zwykle zbyt autorytarne i wymuszające. Statement, mimo swojej nieskończonej mocy, tego nie robi. Statement nie wypycha ze sceny swoich high-endowych rywali, ale kupuje Naimowi stolik przy najlepszym stole. Niezwykle drogi, nie ma co tego ukrywać… ale to jest cena, jaką płaci się za to, co najlepsze.”

„Hi-Fi +”, Issue 130