Audio Center Poland | Naim Supernait 2 Test wzmacniacza zintegrowanego w „Secrets of Home Theater”
1708
single,single-post,postid-1708,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

Naim Supernait 2 Test wzmacniacza zintegrowanego w „Secrets of Home Theater”

“1983. Do sklepów trafia Compact Disc, a wydawcy na całym świecie już zacierają ręce na myśl o tym, że sprzedadzą wszystkim gorzej brzmiące wersje płyt, które ci już wcześniej posiadali. Wszechświat dąży jednak do równowagi. W tym samym roku Naim zaprezentował swój pierwszy wzmacniacz zintegrowany, przez co ta kategoria urządzeń zmieniła się raz na zawsze. Karłowaty, o małej mocy wzmacniacz był produktem pod wieloma względami kontrowersyjnym, jednak wysoka jakość dźwięku nigdy nie podlegała dyskusji.”

rs1493_supernait-2_1-lpr

Tak rozpoczyna swój test wzmacniacza zintegrowanego Supernait 2 Michael Jude Galvin. Supernait 2 jest w prostej linii potomkiem pierwszego wzmacniacza zintegrowanego tej firmy, z doprowadzonymi do maksimum wszystkim rozwiązaniami. W podsumowaniu czytamy:

“Przy każdej firmie, mającej tak wielu zdeklarowanych zwolenników jest, co zrozumiałe, strach, że kolejne generacje ich produktów nie będą lepsze same w sobie, ale będą częścią strategii marketingowej, polegającej na opanowaniu kolejnej części rynku. Łatwo przewidzieć, że wymaga to poświęcenia czegoś w zamian za dotarcie do większej liczby odbiorców. Kiedy tylko usłyszysz Supernaita 2 wszystkie te obawy można będzie odłożyć na półkę. Nie poświęcono żadnej z flagowych zalet Naima. Co więcej – dodano do nich prawdziwą muskulaturę i poprawiono przezroczystość, a pośród innych rzeczy, znacząco obniżono szumy. Ponieważ zmiotło to mojego XS-2 z Flatcapem, Supernait 2 zostaje moją nową referencją.”

Michael Jude Galvin

Cały test pod LINKIEM