Audio Center Poland | „Najlepsi z najlepszych” w magazynie „What Hi-Fi?”
2568
single,single-post,postid-2568,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

„Najlepsi z najlepszych” w magazynie „What Hi-Fi?”

Czy może być coś lepszego niż zwycięstwo w jednej z kategorii magazynu „What Hi-Fi?” Oczywiście – dwa zwycięstwa! Tak jest w przypadku firmy Cambridge Audio, która w kategorii „Najlepszy soundbase” w rankingu opublikowanym przez „What Hi-Fi?” zwyciężyło w dwóch kategoriach cenowych – poniżej 200 funtów i poniżej 300 funtów, otrzymując maksymalną ocenę (*****):

Cambridge Audio TV2

Soundbase Minx TV Cambridge’a, który testowaliśmy w lutowym wydaniu magazynu bardzo nam się podobał – na tyle, że byliśmy zasmuceni, kiedy okazało się, że ta brytyjska firma się z nim pożegnała.

TV2-3Q-left-IMG_0301

Żal za Minxem łagodzi jednak to, że jego następca, soundbase TV2 (albo ‘TV Speaker Base’, jak Cambridge o nim mówi) robi równie duże wrażenie. To bardziej zaawansowany projekt, ponieważ Bluetooth obsługuje teraz aptX. Co więcej, także jego dźwięk jest lepszy – mocne, dynamiczne i dobrze zbalansowane brzmienie poprzednika wciąż jest obecne, ale TV2 brzmi w bardziej klarowny sposób.

TV2 jest przystępnym cenowo produktem, który wypełnia wszystkie wymagania stawiane przed sounbasem TV – ma pełny dźwięk, detaliczny dźwięk, ładnie wygląda i jest sensownie zbudowany.

Cambridge Audio TV6

TV5 to większa wersja TV2, 18 cm szersza, co daje szerokość 73 cm, z dodatkowym subwooferem o średnicy 16,5 cm, dzięki któremu sounbase oferuje większy, głębszy dźwięk.

Cambridge Audio obiecuje z TV5 „krok w górę zarówno jeśli chodzi o rozmiar, jak i dźwięk” i dokładnie to dostajemy – z TV5 otrzymujemy większą skalę dźwięku i lepsze poczucie obcowania z dużą mocą niż z mniejszego brata.

Czy warto kupić TV5 zamiast TV2? – Jeśli tylko macie na to miejsce i pieniądze, to oczywiście.

To znakomita, budżetowa opcja dla każdego, kto chce zrobić pierwszy krok do poprawy cienkiego, płaskiego dźwięku TV.

Całe sprawozdanie pod LINKIEM