Najlepsze kolumny budżetowe 2020 roku według magazynu „What Hi-Fi?” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Najlepsze kolumny budżetowe 2020 roku według magazynu „What Hi-Fi?”
6893
single,single-post,postid-6893,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
ruark

Magazyn „What Hi-Fi?” opublikował listę najlepszych budżetowych kolumn głośnikowych, gdzie znalazły się kolumny Monitor Audio Bronze 2 oraz Ruark Audio MR1 Mk2.

W komentarzu redakcji dotyczącym Monitor Audio Bronze 2 czytamy:

„Poprzednie generacje Bronze 2 były liderami w swojej klasie cenowej. Jak się okazuje, najnowsza wersja – również. Po pierwsze – dzięki jakości dźwięku. Mimo swoich niewielkich rozmiarów, te podstawkowe kolumny imponują ilością basu, który nigdy nie zagraża balansowi tonalnemu. […] Gdy jest to potrzebne, pokażą delikatne oblicze, co pomaga zachować dynamikę. […] Dokładnie tak, jak lubimy.”

W komentarzu dotyczącym Ruark Audio MR1 Mk2 czytamy:

Byliśmy fanami pierwszych głośników Ruark Audio MR1, odkąd tylko pojawiły się w 2013 roku, a kiedy weszły na drugi etap, nasza miłość tylko się wzmocniła. To zwycięzcy „What Hi-Fi?” w kategorii kolumn aktywnych – ich dźwięk jest najbliższy jakiemukolwiek bezprzewodowemu, klasycznemu głośnikowi, brzmiącemu jak właściwe hi-fi. […] Ruarki tchną nowe życie w dowolną muzykę, której słuchasz.

Więcej pod LINKIEM