NEAT Ion Alpha w teście portalu AVForums.com Wyróżnienie: AVForum Highly Recommended Award – Audio Center Poland
Audio Center Poland | NEAT Ion Alpha w teście portalu AVForums.com Wyróżnienie: AVForum Highly Recommended Award
4697
single,single-post,postid-4697,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
neat_alpha

Niewielkie kolumny Ion Alpha brytyjskiej firmy NEAT są inne niż wszystko, co Państwo do tej pory widzieliście. Mimo swoich rozmiarów generują duży, efektowny dźwięki i po prostu pięknie wyglądają. Ich najnowszy test zamieścił portal AVForums.com, który przyznał im również specjalną nagrodę AVForum Highly Recommended Award:

„Dla wielu czytelników kolumny o wysokości 45 cm, które można schować będą poza ich polem zainteresowań. To niespotykane zalety, ale akurat takie, których rzadko się poszukuje. Najbardziej wyjątkową rzeczą w tych kolumnach jest to, że Iota Alpha, mimo że wyglądają tak, jakby starano się obejść ich ograniczenia, idą łeb w łeb z rywalami w zbliżonej cenie, a zajmują połowę mniej miejsca. To kolumny, które pokazują wszystko, czego oczekiwałem po produkcie NEAT, po prostu zmniejszone do niezbędnego minimum. To naprawdę doskonałe kolumny, które koniecznie trzeba przesłuchać jeśli szukamy czegoś w tym zakresie cenowym.”

LINK