NORDOST FREY 2 w teście portalu www.audiophilia.com – Audio Center Poland
Audio Center Poland | NORDOST FREY 2 w teście portalu www.audiophilia.com
7142
single,single-post,postid-7142,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
nord

Interkonekt, kabel głośnikowy, kabel zasilający

Wyróżnienie „An Audiophilia STAR COMPONENT”

„Kable są zawsze trudne do recenzji” – takim zdaniem rozpoczyna się świetny test interkonektu analogowego, kabla głośnikowego oraz kabla zasilającego Nordost Frey 2, zamieszczony w portalu www.audiophilia.com. W jego podsumowaniu czytamy:

„Reputacja firmy Nordost, a także bardzo profesjonalna promocja jej produktów u dealerów, na pokazach i w mediach społecznościowych, są oceniane naprawdę wysoko. Kable mogą być trudne do promowania, choć jednocześnie są bardzo ważne, ale i niezrozumiane przez ludzi spoza audio i dyskredytowane przez audiofilów z zatkanymi uszami. Nie jestem pewien, czy nawet wspaniałe kable Nordost Frey 2 mogłyby ich przekonać, ale dla tych z nas, którzy uwielbiają słuchać, co dobre kable dodają do naszego systemu, linia Frey 2 firmy Nordost będzie pewnym, fantastycznym dodatkiem. Bardzo gorąco polecam.”

Kable otrzymały wyróżnienie „An Audiophilia STAR COMPONENT”

Cały test pod LINKIEM