Audio Center Poland | NORDOST PURPLE FLARE USB Recenzja w magazynie „TONEAudio”
6084
single,single-post,postid-6084,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
nordost1

Nordost ma do zaoferowania znacznie więcej niż jedynie ekskluzywne, drogie kable, z których jest najbardziej znany. Znajdziemy w jego ofercie całą gamę łączówek zaprojektowanych tak, aby pasowały do systemów od najwyższego high-endu, aż po niedrogie, pierwsze systemy. Dlatego też najbardziej cieszą wyjątkowe testy kabli przeznaczonych dla tych, którzy swoją przygodę z audio dopiero rozpoczynają. W swoim teście kabla USB Purple Flare Jeff Dorgay, recenzent magazynu „TONEAudio” wyjaśnia, że daje on głębsze, ciemniejsze tło i „relaks”, który Purple Flare USB dodaje do odtwarzanej muzyki, a co nawet nie-audiofile będą w stanie docenić.

„[Z Purple Flare] świetne nagrania wydają się być większe, a gęściej upakowane realizacje jeszcze bardziej się otwierają i są mniej męczące. Nawet moje ulubione nagranie „live” (i zapewne jedna z najgorzej nagranych płyt koncertowych świata) „KISS-Alive!” zyskało, kiedy odtwarzane było przez testowany kabel. Chciałem wszystkiego, co najlepsze i to dostałem!”

Cały test pod LINKIEM