Nordost QKORE w magazynie „Positive Feedback” Sztuczna masa – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Nordost QKORE w magazynie „Positive Feedback” Sztuczna masa
6925
single,single-post,postid-6925,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
nordost

Amerykański magazyn internetowy „Positive Feedback” opublikował test QKore firmy Nordost – sztucznej masy. W podsumowaniu czytamy:

„Przed zainstalowaniem QKORE w swoim systemie wyobrażałem sobie, co taki produkt może zmienić. Te marzenia były prorocze – jedyną niespodzianką było to, jak znaczące się okazały.

Produkty QKORE przyniosły głęboki wgląd w nagrania i znacząco powiększyły przyjemność ze słuchania muzyki. Chociaż nie są tanie (trzy urządzenia QKORE, o których piszę, kosztowały około 11 000 USD plus przewody), to zrobiły więcej, aby poprawić mój dźwięk niż jakakolwiek inna zmiana, o której mógłbym w tej cenie pomyśleć. Dla facetów z ultra-systemami, w których 11000 $ kosztuje kabel lub dwa (nawet nie komponent), QKORE reprezentuje dobrą wartość. Jestem pewien, że skorzystałyby na nim również systemy ze średniego poziomu cenowego, ale tutaj konkurencja o pieniądze do wydania jest mocniejsza.

Niechętnie to mówię, ale gdy wypróbujecie QKORE, może się okazać, że są tak samo niezbędne jak w moim przypadku. To rodzaj produktu i poprawa dźwięku, które nie pojawiają się codziennie.”

Cały test pod LINKIEM