NORDOST TYR 2 Interkonekt, kabel głośnikowy i zasilający – Test w magazynie „The Absolute Sound” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | NORDOST TYR 2 Interkonekt, kabel głośnikowy i zasilający – Test w magazynie „The Absolute Sound”
7015
single,single-post,postid-7015,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
Tyr-2

Amerykańska firma Nordost proponuje unikalne, płaskie kable juz od 1991 roku. Oferuje swoje własne rozwiązania techniczne i opracowania – od najtańszych serii, aż po topowe, jak w serii Tyr 2. Test kompletnego systemu, złożonego z interkonektów, kabli głośnikowych oraz zasilającego opublikował ostatnio magazyn „The Absolute Sound”.

„Przejrzystość, precyzja, czystość, głębia, faktura, otwartość, ekspansywność… Kable Tyr 2 firmy Nordost zapewniają to wszystko i jeszcze więcej. Ale kiedy tylko kończę te myśli, przychodzi mi teraz na myśl jeszcze jedno słowo, które być może najlepiej podsumowuje analogię między winem a dźwiękiem: to przeżycie transformacyjne. To chyba najlepsza rzecz, jaką można powiedzieć o każdym nowym doświadczeniu. System złożony z kabli Tyr 2 zabiera nas w inne miejsce, na inny poziom zrozumienia. W tym przypadku również na inny poziom długoterminowej przyjemności muzycznej.”

Cały test pod LINKIEM