NOWE GŁOŚNIKI ARCAM SOLO MUSO I SUBWOOFER SOLO SUB – Audio Center Poland
Audio Center Poland | NOWE GŁOŚNIKI ARCAM SOLO MUSO I SUBWOOFER SOLO SUB
5107
single,single-post,postid-5107,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
arcam2

Jak donosi portal gadgetynews.com firma Arcam przygotowała nowe głośniki Solo Muso „Metal Mini Monitor” i partnerujący im subwoofer Solo Sub. W głośnikach Solo Muso zastosowano warstwowe obudowy z aluminium i stali oraz nowoczesne przetworniki. Dzięki niskiemu basowi kolumny mogą pracować jak typowa stereofoniczna para w dowolnym pomieszczeniu. Kosze przetworników są odlewane, przez co są sztywne i odporne na rezonanse. Membrany wykonano w technice „kanapkowej” z warstwą celulozy i włókna. Wnętrze wytłumiono, co ze sztywną obudową daje niezwykle korzystny rozkład rezonansów, a przez to niskie podbarwienia. Dzięki umieszczeniu wylotu bas-refleksu z przodu kolumny Solo Muso można ustawić blisko ściany.

Aby zejść niżej na basie trzeba będzie skorzystać z subwoofera Sub. Wyposażony jest on w 300-watowy wzmacniacz i 250 mm głośnik niskotonowy skierowany ku dołowi. Do źródła sygnału może być podłączony za pomocą kabla lub bezprzewodowo.

Więcej pod LINKIEM