Pięć gwiazdek magazynu „What Hi-Fi?” dla głośnika bezprzewodowego Cambridge Audio Yoyo (S) – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Pięć gwiazdek magazynu „What Hi-Fi?” dla głośnika bezprzewodowego Cambridge Audio Yoyo (S)
4761
single,single-post,postid-4761,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
Cambridge_Audio_YOYO_S_Grey_Location_2

Brytyjski magazyn „What Hi-Fi?”, największe tego typu pismo na świecie oceniło bezprzewodowy głośnik Bluetooth Cambridge Audio Yoyo (S) na maksymalną liczbę gwiazdek – pięć w pięciostopniowej skali. W podsumowaniu tego znakomitego testu czytamy:

„Promowany jako głośnik przenośny, Yoyo (S) firmy Cambridge Audio jest dokładnie tym, czego się spodziewamy. Ale też jego waga – nieco ponad 1 kg – oznacza, że łatwiej będzie go przenosić z miejsca na miejsce w domu niż go schować do kieszeni plecaka. Tym bardziej, że jego luksusowe, tkane wykończenie zasługuje na to, aby je chronić przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi – nawet jeśli owce wydają się odporne nawet na trudne warunki pogodowe.

Gdziekolwiek go jednak użyjemy, otrzymamy duży, detaliczny i bogaty dźwięk.

Czujemy, że za Yoyo (S) stoi wiele przemyśleń, dbałość o szczegóły i to wszystko przynosi efekty – przewidujemy, że już wkrótce inni w popłochu będą ubierali swoje głośniki Bluetooth w ciepłe „ubranka”.

Cały test pod LINKIEM