Audio Center Poland | Pięć gwiazdek w portalu ON-mag.fr dla odtwarzacza MUSAIC MPL Music Player
5013
single,single-post,postid-5013,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
musaic

Francuski portal internetowy audio-wideo ON-mag.fr opublikował entuzjastyczną recenzję odtwarzacza Musaic MPL Player. Przypomnijmy, że MPL Music Player to streamer sieciowy (odtwarzacz plików audio) dodaje bezprzewodowy streaming sygnału do systemów audio, soundbarów, odbiorników TV, docków itp. Kontrolowany jest przez intuicyjną aplikację na iOS i Androida, umożliwiając odtwarzanie muzyki z serwisów streamingowych, np. Spotify oraz Tidal. W teście czytamy:

„Niewielki, kompaktowy i kompletny – MPL Music Player jest jednym z niewielu odtwarzaczy sieciowych w tej cenie, który potrafi przetwarzać sygnał hi-res zarówno przy przesyle przez kabel, jak i bezprzewodowo.”

„…Musaic MPL prezentuje zalety, dzięki którym będzie idealnym kompanem w audiofilskich poszukiwaniach transparentnego dźwięku i łatwości obsługi, przede wszystkim dzięki dedykowanej aplikacji…”

„Biorąc pod uwagę niewysoką cenę, byliśmy pod wrażeniem przede wszystkim możliwości, jakie to urządzenie oferuje. Na uznanie zasługuje łatwość obsługi połączona z lekkością i finezją, z jaką odtwarzana jest muzyka. Precyzyjny obraz stereofoniczny jest wynikiem znakomitej precyzji, niewiarygodnej jak na ten przedział cenowy. Tak, to prawdziwy sukces.”

Cały test pod LINKIEM