Portal novo.press testuje kolumny MONITOR AUDIO SILVER SERIES 500 (6. generacji) – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Portal novo.press testuje kolumny MONITOR AUDIO SILVER SERIES 500 (6. generacji)
5476
single,single-post,postid-5476,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
Monitor-Audio_Silver-500_LS_Black-Gloss_Piano_RGB

Szósta generacja kolumn Monitor Audio wzbudza ogromne zainteresowanie, czego przykładem jest test zamieszczony na portalu novo.press. Zresztą nie tylko zainteresowanie, bo również zachwyty. Wystarczy przytoczyć jego podsumowanie:

„Poprawa czegoś, co już było bardzo dobre nie jest łatwą rzeczą, a jednak Monitorowi Audio w serii Silver 6G się to udało. Kolumny Silver 500 są niesamowicie wszechstronnymi konstrukcjami, które pozwalają na wydobycie każdego detalu z nagrań, brzmiąc przy tym w muzykalny sposób i gwarantując niesamowitą dynamikę. To kolumny, które bez problemu przejdą od grania muzyki kameralnej i klasycznej do popu i rocka, a nawet punku i metalu. To przedział cenowy, w którym seria Silver 6G jest „złotym środkiem” oferty Monitor Audio, a model ‘500’ zadowoli audiofilów, a także miłośników muzyki, nawet tych, który lubią imprezy…”

Cały test pod LINKIEM