Purist Audio Design Diamond Revision HDMI Kabel HDMI – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Purist Audio Design Diamond Revision HDMI Kabel HDMI
7100
single,single-post,postid-7100,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
purist

Recenzja w magazynie „Hi-Fi+”

Brytyjski magazyn „Hi-Fi+” opublikował recenzje kabla HDMI firmy Purist Audio Design w wersji Diamond Revision. Redaktor naczelny Alan Sircom podsumowuje go tak:

„To właśnie bezpośredniość sygnału jest tak ekscytująca i dlatego musi to być kabel o wyjątkowej kontroli narastania sygnału. Zbyt mocne akcentowanie ataku może być złym pomysłem, bo przecież w sygnale jest tak wiele informacji. Na szczęście Diamond Revision zapewnia doskonałą równowagę między wszystkimi detalami a wypełnieniem dźwięku, który następuje po ataku. Dlatego też wielkość i kształt sceny dźwiękowej, głęboki, mocny bas i szczegółowość są z nim wyjątkowe.”

„Może się to wydawać dziwne, że dyskutujemy o kablu wideo w kategoriach czysto audiofilskich, ale łącze I2S stopniowo staje się powszechną praktyką w dzisiejszym audio, dlatego zasługuje na to, co najlepsze i wymaga tego, co najlepsze, ponieważ jest to najczystsza forma sygnału cyfrowego, jaką można uzyskać. Zastosowanie kabla o nazwie Purist do przesyłania czystego („pure”) sygnału może pasować językowo, ale to naprawdę działa!”

Cały test pod LINKIEM