SIMAUDIO MOON 390 Streamer/ DAC/ przedwzmacniacz – Test na w magazynie „What Hi-Fi?” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | SIMAUDIO MOON 390 Streamer/ DAC/ przedwzmacniacz – Test na w magazynie „What Hi-Fi?”
6190
single,single-post,postid-6190,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
what_moon

SIMAUDIO MOON 390 Streamer/DAC/przedwzmacniacz – Test na w magazynie „What Hi-Fi?”MOON 390 jest jednym z najbardziej wszechstronnych urządzeń na rynku high-end. Łączy streamer, przetwornik D/A oraz analogowy przedwzmacniacz. A do tego brzmi fantastycznie. Do wielu testów dołączył ostatnio brytyjski magazyn „What Hi-Fi?”, gdzie ’390’ otrzymał maksymalną ocenę – 5/5:

„Moon 390 można pochwalić za wiele rzeczy. W pomysłowy sposób łączy wiele komponentów w jednej obudowie i ma niewielu rywali. Jego zaletą jest fantastyczny przedwzmacniacz analogowy i dobry streamer. Sensowne jest także wyposażenie go w Bluetooth – wielu ludzi ma muzykę na urządzeniach przenośnych i dobrze, że Moon postarał się wyciągnąć z nich to, co najlepsze.

Wokół tego produktu można zbudować świetny system. Nie tylko będzie on pięknie brzmiał, ale zaoferuje łatwe, bezproblemowe podejście do audio, które jest w hi-fi rzadkością. Moon zasługuje na specjalne wyróżnienie i pochwałę.”

Cały test pod LINKIEM