Simaudio MOON 390 w recenzji portalu darko.audio – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Simaudio MOON 390 w recenzji portalu darko.audio
6666
single,single-post,postid-6666,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
moon390-1-5

Portal darko.audio opublikował test odtwarzacza plików/przedwzmacniacza Simaudio MOON 390

Przedwzmacniacz/DAC i odtwarzacz plików w jednym – to po prostu Simaudio MOON 390. Urządzenie to zdobyło wiele nagród i jest wymieniane wśród najlepszych urządzeń tego typu. I to nie tylko za to, ze jest tak wszechstronnym produktem, ale przede wszystkim dlatego, że tak pięknie gra. A potwierdza to najnowszy test, zamieszczony na portalu darko.audio:

„Każdy aspekt brzmenia MOON 390 jest wyjątkowy, moduł streamera jest na najwyższym poziomie, a dorównuje mu przetwornik D/A.”

„Mówiąc szczerze, odsłuch 390 jest rozkoszą, a jego inteligentny projekt upraszcza złożone systemy audio. Wysoko oceniamy również jego funkcjonalność, a takie akcenty, jak konfigurowany przedwzmacniacz gramofonowy lub wejścia HDMI są równie imponujące, jak szeroka gama wejść.”

„Brzmienie Simaudio jest bardzo dobre, ale nie przyciąga świecidełkami. Z czasem urządzenie zyskuje nasz szacunek, tyle że nie spodziewajmy się go w ciągu pierwszych kilku godzin użytkowania. Potencjalni nabywcy powinni poprosić o dłuższą sesję odsłuchową. To naprawdę wysoka klasa – MOON 390 jest wyjątkowo przemyślanym produktem.”

Cały test pod LINKIEM