Audio Center Poland | The Chord Company Chameleon VEE 3/Odyssey 2 Test w magazynie “Hi-Fi News & Record Review”
1670
single,single-post,postid-1670,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

The Chord Company Chameleon VEE 3/Odyssey 2 Test w magazynie “Hi-Fi News & Record Review”

O tym, że przysłowie „nikt nie jest prorokiem we własnym kraju” można się przekonać na każdym kroku. Dla przykładu, polskie firmy, polscy specjaliści i artyści znacznie lepiej znani i postrzegani są poza granicami naszego kraju niż w nim samym. Są jednak od tej reguły wyjątki – brytyjska firma The Chord Company jest w swoim rodzimym kraju, Wielkiej Brytanii, znana i szanowana na równi z największymi producentami okablowania ze świata.

Hi-Fi News February 2014
Przekonać się o tym można czytając test kabla głośnikowego Chameleon VEE 3 i interkonektu Odyssey 2 w magazynie „Hi-Fi News & Record Review”, gdzie znalazły się w teście porównawczym z kilkoma innymi, znanymi markami:

„Od samego początku testu system z kablami Chameleon VEE 3 i Odyssey 2 Chorda brzmiał w otwarty sposób, z wysoką energią i tempem. Bas był subiektywnie zwarty i duży, nadając systemowi żywy i szybki charakter, szczególnie dobrze odczuwalny z gitarami klasycznymi i wiolonczelą grającymi w utworze „Benath The Waves”. […] Scena dźwiękowa była ogromna, zaś rozświetlony przekaz nadawał perkusji realistyczne „zing”, a dęciakom wybuchowy charakter.”

Kable otrzymały wyróżnienie Hi-Fi News HIGHLY COMMENDED i były jednymi z dwóch najlepszych w całym teście.

Hi-Fi News HIGHLY COMMENDED

“Hi-Fi News & Record Review”, 2/2014