Audio Center Poland | THE CHORD COMPANY CREAM Kabel instrumentowy Test na portalu GADGETYNEWS
4150
single,single-post,postid-4150,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
chord2

The Chord Company jest firmą mającą korzenie w świecie produktów profesjonalnych. Nie zapomina o tym, oferując okablowanie do studiów nagraniowych i dla muzyków. Test takiego właśnie kabla instrumentalnego, służącego do podłączenie instrumentu (np. gitary do pieca gitarowego) opublikował niedawno portal GadgetyNews:

„Jestem pewine, że ujawnią się ci, którzy będą krzyczeć: „snake oil” i coś o Nowych Szatach Cesarza, nie mówiąc o tych, dla których wysoka cena nie jest niczym uzasadniona. Rzecz w tym, że ja jako basista płacę ponad 30 funtów za struny, dlaczego więc nie miałbym zapłacić nieco więcej za kabel? Równie ważne jest to, że przetestowałem go przy pomocy moich uszu. Wypróbujcie go samodzielnie i jeśli nie usłyszycie żadnej różnicy między nim i kablem o 20 funtów tańszym, podejmijcie własną decyzję. Cream firmy The Chord Company jest świetnym kablem i myślę, że jest warty swojej ceny […].”

Cały test pod LINKIEM