Wdzięki i dźwięki, czyli Ultrasone Edition M Black w teście „Hi-Fi i Muzyka” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Wdzięki i dźwięki, czyli Ultrasone Edition M Black w teście „Hi-Fi i Muzyka”
4913
single,single-post,postid-4913,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
Edition_M_plus-053_red

Specjalne edycje słuchawek to – tak się składa – specjalność firmy Ultrasone. Ten niemiecki specjalista oprócz opracowania przełomowych technologii poprawiających stereofonię dźwięku, ma na swoim koncie także opracowania chroniące zdrowie słuchacza. Ich najnowsza konstrukcja, M Black słuchawek Edition zawiera wszystko, co dla tej firmy najlepsze.

Magazyn „Hi-Fi i Muzyka” w swoim teście zauważa:

„W najwyższej jakości nagraniach audiofilskich zaczynały się prawdziwe czary […] Brzmienie Ultrasone cechują potęga i brak skrępowania charakterystyczne dla sporych podłogówek za znacznie większe pieniądze. Choć trudno w to uwierzyć, pasmo przenoszenia, rozpoczynające się od 10 herców, nie jest czczą obietnicą. Głęboki i świetnie kontrolowany bas przekazywał wszystkie informacje nagrane na płycie. […] O mistrzowskich popisach jazzowych kontrabasistów wspominam tylko z kronikarskiego obowiązku.”

„Hi-Fi i Muzyka” 3/2017