WIREWORLD – KABLE SŁUCHAWKOWE Kilka impresji w magazynie „TheAudiobeat” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | WIREWORLD – KABLE SŁUCHAWKOWE Kilka impresji w magazynie „TheAudiobeat”
3898
single,single-post,postid-3898,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
ww

Recenzje kabli połączeniowych bazują na porównaniach do kabli referencyjnych. David Salz, szef firmy Wireworld ma inną metodę – porównuje kable do połączenia bezpośredniego, bez pośrednictwa kabli. Podobnie jest w przypadku kabli słuchawkowych. Metodę nazwał Headphone Cable Polygraph i polega ona do porównania kabla słuchawkowego do połączenia krótkimi metalowymi zworami. W takim właśnie porównaniu wziął udział Marc Mickelson, redaktor magazynu „TheAudioBeat”.

Jak pisze, dźwięk nowych kabli Wireworlda był trudny do wychwycenia, a jeśli nawet, to były to niewielkie zmiany. Podsumowując dodaje: „Przeczytajcie, co David Salz ma do powiedzenia i wypróbujcie jego Headphone Cable Polygraph, albo po prostu porównajcie kable Wireworlda do tych, które macie u siebie w słuchawkach. Nie potrafię sobie wyobrazić, że nie usłyszycie tego, co ja słyszałem.”

Więcej pod LINKIEM