Audio Center Poland | WIREWORLD SERIES 8 Micro Reference Balanced Digital
6265
single,single-post,postid-6265,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
wire

Firma Wireworld poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży nowej serii pod nazwą Micro Reference, w której znajdziemy kable 110 Ω, służące do przesyłu sygnału cyfrowego, a także do zastosowań analogowych, na przykład w ramionach gramofonowych.

W niezwykle giętkim, cieniutkim kabelku zastosowano opatentowany przez Wireworlda przewodnik DNA Helix ze 100% ekranowaniem i dielektrykiem Composilex 3, gwarantującymi równie wysoką jakość dźwięku zarówno w systemach domowych, jak i profesjonalnych. Ta zaawansowana konstrukcja została wypracowana w czasie testów odsłuchowych, w czasie których porównywano kolejne prototypy kabli do bezstratnego, bezpośredniego połączenia pomiędzy komponentami.

Kable Micro Reference należą do najnowszej Serii 8 Wireworlda i gwarantują topową jakość dźwięku w tym zakresie cenowym, są również znaczącym krokiem naprzód w stosunku do Serii 7, którą zastępuje. To również doskonałe kable analogowe; nie zastępują jednak żadnych z istniejących analogowych interkonektów Wireworlda, które są w pełni optymalizowane do przesyłu sygnału liniowego.

Miejscem, w którym nowe kable świetnie się sprawdzą, właśnie w systemach analogowych, są ramiona gramofonowe. Ich znakomita giętkość i niewielka średnica powodują, że są idealne dla odsprzęganych gramofonów. Co więcej, kable te można połączyć tak, aby uzyskać pojemność 100 lub 200 pF na metr, co pomoże uzyskać najlepszy możliwy dźwięk z wkładek gramofonowych.