Wyróżnienie portalu The-Ear.net dla wzmacniacza Naim NAP 300 DR – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Wyróżnienie portalu The-Ear.net dla wzmacniacza Naim NAP 300 DR
4752
single,single-post,postid-4752,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
NaimNAP300DR

Wprowadzenie do wzmacniaczy Naima zasilania stabilizowanego DR okazało się rewolucją. Choć już wcześniej modele te grały świetnie, teraz są po prostu znakomite. Docenił to niedawno portal internetowy The-Ear.com, który wzmacniaczowi NAP 300 DR przyznał maksymalną ocenę. Czytamy w nim:

„To, że NAP 300 DR gra bardzo dobrze z szeroką gamą głośników to znak, że goście w Salisbury zrobili to dobrze; w przeszłości wydawało się, że jest dość wąska grupa kolumn, które miały pracować ze wzmacniaczami Naima – to się jednak zmieniło. Świetne rezultaty otrzymałem z kolumnami PCM, B&W i tańszymi modelami Regi, Triangle i Dynaudio – to naprawdę znakomita kompatybilność. Dodajmy do tego wysoką jakość budowy i fantastyczny serwis, na którym NAim zbudował swoją reputację, a okaże się, że NAP 300 DR jest wzmacniaczem, którego wszyscy naprawdę potrzebują.”

Cały test pod LINKIEM