Wzmacniacz ARCAM FMJ A29 Test i rekomedacja na portalu audioappraisal.com – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Wzmacniacz ARCAM FMJ A29 Test i rekomedacja na portalu audioappraisal.com
4879
single,single-post,postid-4879,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
a29a

A29 został zaprojektowany tak, by wyprzedzić konkurencję: dzięki imponującym 80 watom na kanał przy 8 Ω i 175 watom przy 4 Ω, mamy pewność, że w zawsze dysponujemy olbrzymią rezerwą mocy uzyskiwanej z końcówek mocy, pracujących w najnowszej generacji klasy G, która jest wydajna jak klasa D, a jest przy tym układem analogowym. W trakcie normalnej pracy, zniekształcenia są niższe niż jedna część na milion, dzięki czemu moc jest pod absolutną kontrolą. Ten znakomity wzmacniacz stereofoniczny otrzymał niedawno niezwykle wysoką ocenę w teście portalu audioappraisal.com:

„Kiedy usiadłem do odsłuchów od razu uderzyła mnie niezwykłą moc tego urządzenia i jego umiejętność napędzenia nawet trudnych głośników. To wzmacniacz, który ma duży zapas mocy i dostarczy ją z uśmiechem w każdym momencie. […] Jest także ekstremalnie neutralny i przezroczysty, co pozwala pokazać charakter materiału muzycznego i kolumn, którymi możemy zdefiniować charakter całego systemu.”

„Przedwzmacniacz gramofonowy ma ekstremalnie niskie szumy i niezwykle detaliczny; może być porównywany z zewnętrznymi przedwzmacniaczami. Wyciąga wszystko to, co najlepsze także ze słabych tłoczeń – to coś, czego się nie spodziewałem znając neutralność całego wzmacniacza.”

„Sekcja słuchawkowa jest również wspaniała. Nie miałem żadnego problemu z napędzeniem dowolnych słuchawek.”

„Arcam A29 łączy w sobie inteligentną technikę, przydatne funkcje i mnóstwo mocy w niewielkiej obudowie. […] Dostajemy naprawdę mnóstwo za – przynajmniej w kontekście hi-fi – niewielkie pieniądze. Gorąca rekomendacja.”

Cały test pod LINKIEM