Zespół Stergin w barwach Naim Records – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Zespół Stergin w barwach Naim Records
4394
single,single-post,postid-4394,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
naim_records

Naim Records z dumą prezentuje w swoich barwach zespół Stergin, łączący blues, rock, elektronikę i nowoczesne kompozycje w sposób, który przezwycięża granice między stylami i łamie zasady.

Zespół tworzą Vinzenz Stergin – wszechstronnie uzdolniony muzyk – oraz perkusista Adam Betts, znany ze swojej pracy z elektronicznym guru Squarepusher & Three Trapped Tigers. Inspirowany psychodelią lat 60. i 70., Frankiem Zappą i jego Mothers of Invention, dzielił dom z producentem/muzykiem Johnem Calvertem (Ghostpoet), który wciągnął go w świat muzyki elektronicznej.

Ich utwory są unikalne i nie jest zaskoczeniem, jeśli tylko zdamy sobie sprawę z wyjątkowych talentów i doświadczenia Vincenta Stergina. Dorastając w austriackich górach, studiował w Innsbrucku muzykę klasyczną, grając na klarnecie, pracował też dla organizacji praw człowieka w Los Angeles i założył swój pierwszy zespół rockowy zanim jeszcze przystąpił do mistrzowskiego kursu kompozycji w londyńskim Trinity College of Music, którego częścią jest po dziś dzień.

www.naimrecords.com