AUDIO CENTER POLAND – Audio Video Show 2017 – Audio Center Poland
Audio Center Poland | AUDIO CENTER POLAND – Audio Video Show 2017
5276
single,single-post,postid-5276,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
avs

Po sukcesie na wystawie High End 2017 w Monachium, także w Polsce można będzie zobaczyć i usłyszeć nową serię Silver firmy MONITOR AUDIO. To wyjątkowe kolumny w jej dorobku, w których zastosowano najnowsze technologie i opracowania wzięte wprost z topowej serii Platinum II. Także CAMBRIDGE AUDIO zaprezentuje najważniejszą nowość w segmencie audio i wideo wysokiej jakości – odtwarzacz Ultra HD CX UHD. CX UHD odtwarza płyty Blu-ray 4K. Dzięki wyjątkowej uniwersalności możemy za jego pomocą odtworzyć płyty optyczne Blu-ray 4K, Blu-ray, 3D Blu-ray, DVD, DVD-Audio, SACD oraz audio CD.

Firma Cambridge Audio jest znana nie tylko z komponentów hi-fi, ale i z przepięknych, przemyślanych w każdym szczególe głośników Bluetooth. W Warszawie można będzie zobaczyć ich kulminację, serię YOYO w wykończeniu przygotowanym przez Marton Mills, cieszącego się światową sławą procenta wysokogatunkowych materiałów ze 100% wełny, dostarczającego swoje produkty od 1931 roku.

Ważnym wydarzeniem będzie pierwsza prezentacja produktów marki ROKSAN pod flagą Audio Center Poland. Roksan to brytyjska firma mająca siedzibę w Londynie. Założona w 1985 roku od 32 lat znana jest zarówno z wysokiej klasy gramofonów, jak i znakomitej, przystępnej cenowo elektroniki.

W sekcji przeznaczonej dla słuchawek warto poszukać stoiska firmy ULTRASONE. Ten niemiecki specjalista przygotował nowości w serii Go Bluetooth oraz Performance z adapterem Bluetooth Sirius.

Być może „czarnym koniem” tej wystawy będzie jednak system z elektroniką ARCAMA oraz kolumnami NEAT ACOUSTICS – te ostatnie po raz pierwszy w Polsce. Elektronika będzie się składała ze stereofonicznego amplitunera SR250 oraz odtwarzacza Blu-ray UDP411 oraz bezprzewodowego streamera rPlay.