Audio Center Poland na Audio Show 2013 – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Audio Center Poland na Audio Show 2013
1468
single,single-post,postid-1468,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

Audio Center Poland na Audio Show 2013

Wystawa Audio Show to największa taka impreza w tej części Europy i jedna z największych w całej Europie. Jak informuje organizator, tegoroczna edycja była największą z dotychczasowych, przede wszystkim ze względu na zajmowaną powierzchnię, jak i prezentowane systemy.

Najważniejsze jest to, że ponownie dopisali zwiedzający, głodni wrażeń audiofile i ludzie poszukujący swojego pierwszego prawdziwego systemu audio.

Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, niezależnie od tego, jakie pieniądze chciał na nowe hobby przeznaczyć.

Także w salach zajmowanych przez firmę Audio Center Poland, w których prezentowaliśmy takie marki, jak: Monitor Audio, z nową serią Silver, Cambridge Audio z nowym wzmacniaczem dzielonym, Naima i TAD-a gościliśmy mnóstwo pasjonatów, entuzjastów i ludzi, którzy po raz pierwszy usłyszeli, jak ich płyty mogą zagrać.

Sukcesem okazała się także sprzedaż płyt firmy Naim Label.

Wszystkim państwu dziękujemy z całego serca i zapraszamy do naszych autoryzowanych salonów sprzedaży i do sklepu internetowego z płytami Naima, który ma wkrótce ruszyć.

Warto się przy okazji pochwalić aż dwoma wyróżnieniami, jakie w tym roku otrzymały nasze pokoje za dźwięk.

Best Sound Audio Show 2013 magazynu „HighFidelity.pl” otrzymały pokoje z kolumnami Monitor Audio i elektroniką Cambridge Audio oraz pokój sklepu Audipunkt, w którym prezentowano m.in. elektronikę Naima, w tym wciąż działający, pierwszy wzmacniacz Nait z 1983 roku.

 Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy w przyszłym roku!!!