Audio Center Poland na Audio Video Show 2016 – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Audio Center Poland na Audio Video Show 2016
4557
single,single-post,postid-4557,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
avs2016

Dwudziesta, jubileuszowa wystawa Audio Video Show za nami. Tegoroczna impreza przyciągnęła rekordową liczbę odwiedzających, a także producentów i dziennikarzy z całego świata. Był to dla nas wyjątkowy czas, kiedy mogliśmy porozmawiać z naszymi klientami, spotkać się z kontrahentami, a ze wszystkimi posłuchać muzyki.

Chcielibyśmy Wam wszystkim serdecznie podziękować za przybycie, było nam bardzo miło zobaczyć Was kolejny raz i poznać wszystkich tych, z którymi spotkaliśmy się po raz pierwszy. Jesteśmy przekonani, że nasze systemy, zarówno w Hotelu Sobieski, jak i na Stadionie Narodowym, pokazały, na co stać marki Cambridge Audio i Monitor Audio w podstawowym przedziale cenowym, system Arcama w kinie domowym, a wzmacniacz Statement Naima i kolumny Monitor Audio Platinum PL500 II w topowym high-endzie.

Już teraz zapraszamy wszystkich w następnym roku, postaramy się przygotować równie wiele niespodzianek i zaprezentować urządzenia, które dadzą Wam radość ze słuchanej muzyki.

Dziękujemy i zapraszamy!!!

Zespół AUDIO CENTER POLAND