Audio Center Poland wyróżniona przez TAD-a – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Audio Center Poland wyróżniona przez TAD-a
1500
single,single-post,postid-1500,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

Audio Center Poland wyróżniona przez TAD-a

Japoński TAD jest firmą wyjątkową. Z jednej strony ma niemal nieograniczone możliwości badawczo-rozwojowe, gwarantowane przez firmę-matkę, czyli Pioniera, a z drugiej strony cieszy się niezależnością, a jej celem jest rynek topowego high-endu. Połączenie możliwości i dużej firmy i bliskości z klientami, jakie daje niewielka firma powoduje, że TAD lepiej rozumie potrzeby miłośników muzyki i jednocześnie jest w stanie im sprostać.

Organizowane co roku spotkanie przedstawicieli TAD-a w Europie odbyło się w tym roku w dniu 22 listopada 2013 w belgijskim Ghent. Imprezę prowadzili: Yoshihiro Hirano, prezes firmy, Andrew Jones, szef działu badawczego i główny inżynier oraz Frank Van Leuvenhaege, ambasador firmy.

Oprócz koncertu Kellylee Evans w fantastycznym Bijloke Music Centre, najważniejszym punktem programu była prezentacja nowych produktów serii „1000”, dzielonego odtwarzacza SACD Evolution TAD-D1000/TAD-DA1000.

Na spotkaniu przedstawicieli firma Audio Center Poland została specjalnie wyróżniona za szczególne osiągnięcia w sprzedaży produktów TAD-a i dbałość o swoich klientów.

[nggallery id=18]