AUDIO SHOW 2012 – ZAPROSZENIE – Audio Center Poland
Audio Center Poland | AUDIO SHOW 2012 – ZAPROSZENIE
853
single,single-post,postid-853,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

AUDIO SHOW 2012 – ZAPROSZENIE

Audio Center Poland z przyjemnością zaprasza wszystkich Państwa do obszernych sali Arkadia w hotelu Radisson Blu Sobieski. Chcielibyśmy się z wszystkimi podzielić najnowszymi nowościami, jak również umożliwić rozmowę z przedstawicielami wszystkich reprezentowanych przez nas marek. To jedyna taka okazja, żeby w jednym miejscu można było spotkać tyle znanych osobistości, zadać im pytania itp. W tym roku na Audio Show spotkamy:

  • Davida Hobbsa, dyrektora firmy Monitor Audio
  • Daniela Pultona, szefa sprzedaży Cambridge Audio
  • Franka van Leuvenhaege’a, szefa sprzedaży firmy TAD w Europie
  • George’a Robertsona, szefa sprzedaży firmy Arcam.

Gwoździem tegorocznych pokazów będzie prezentacja systemu firmy TAD w pokoju 416 w hotelu Sobieskim. W tym roku najważniejszym wydarzeniem będzie polska premiera kolumn Compact Reference 1 (CR1) – cena: 43 600 euro za parę. Te piękne, podstawkowe monitory będą napędzane przez monobloki M600. Kosztujące 60 000 euro bestie zwykle napędzają referencyjne kolumny tej firmy – na wystawie zajmą się monitorami CR1. Sygnał do końcówek przesłany będzie z przedwzmacniacza C600 (cena – 31 000 euro), bardzo pochlebnie zrecenzowanego w magazynach „High Fidelity” i „6moons.com”, a do niego trafi z referencyjnego odtwarzacza SACD, modelu D600 (kolejne 31 000 euro), o którym niezwykle pochlebnie wypowiadał się magazyn „Hi-Fi News & Record Reviews”.

Cena systemu – 165 600 euro!!!

Jednym z jaśniejszych punktów tegorocznej wystawy jest też prezentacja, nagrodzonego prestiżową nagrodą EISA, systemu firmy Cambridge Audio – odtwarzacza/DAC Azur 851C oraz wzmacniacza zintegrowanego Azur 851A. Jak napisano w uzasadnieniu nagrody, Azur 851C jest czymś więcej niż odtwarzaczem CD. To zintegrowany z czytnikiem CD, otwarty na inne źródła cyfrowe, niezwykle zaawansowany DAC z portem USB. Partnerujący mu wzmacniacz 851A zawiera najnowszą wersję firmowej „klasy XD”, zapewniającej bardzo wysoką moc. „O ile więc 851C jest w tej parze źródłem precyzji i subtelności, to 851A jest wilkiem w owczej skórze. Trzymają głośniki pod kontrolą, serwując silny, zwarty, rozciągnięty bas. W obydwu urządzeniach dostajemy najlepszą technikę za cenę znacznie niższą niż w sferach hi-endowych.”

System będzie współpracował z kolumnami Platinum PL200 – jednym z ciekawszych modeli tej prestiżowej serii. Mniejsze niż topowe PL300, ale ze wszystkimi patentami firmy (Anti-Resonanse Composite, RDT, C-CAM) prezentują znakomitą wartość. System będzie spięty kablami firmy The Chord Company. 

I choć najbardziej podniecają nas wysokie ceny i najdroższe systemy, to warto jednak zwrócić uwagę także na coś z drugiej strony cennika, coś przeznaczonego dla szerszej grupy odbiorców. Mowa o rodzinie rLink firmy Arcam. Ta niezwykła seria zdążyła już zdobyć wielu zwolenników, a także nagród. Być może jedną z ważniejszych premier tegorocznego Audio Show, będzie premierowy pokaz najnowszego, budżetowego wzmacniacza firmy Arcam, modelu A19. Przyjdźcie koniecznie, żeby zobaczyć, w którym kierunku idzie ta zasłużona dla audio firma!!!

Zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki i wysokiej jakości sprzętu – czekamy na was!!!