Best Sound 2014 HighFidelity.pl Dla marki ARCAM – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Best Sound 2014 HighFidelity.pl Dla marki ARCAM
1857
single,single-post,postid-1857,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

Best Sound 2014 HighFidelity.pl Dla marki ARCAM

Arcam przez wielu użytkowników kojarzony jest z budżetowymi i średniobudżetowymi produktami. I słusznie – to jeden z najciekawszych producentów oferujących elektronikę dla początkujących i wytrawnych melomanów, dysponujących ograniczonym budżetem. Nie od dziś wiadomo jednak, że Arcam jest też mistrzem high-endu za który nie trzeba płacić astronomicznych kwot. Co udowodnił w tym roku podczas wystawy High End 2014 w Monachium. W referencyjnej konfiguracji, z czterema końcówkami P49 w formie monobloków, przedwzmacniaczem C49, przetwornikiem cyfrowo-analogowym D33 oraz odtwarzaczem BD300 w roli transportu zaoferował brzmienie, jakiego nie dostaniemy z urządzeń kosztujących kilka razy więcej. Zostało to natychmiast zauważone i docenione tak przez melomanów, jak i dziennikarzy, czego wyrazem jest nagroda Best Sound 2014 magazynu High Fidelity. Serdecznie dziękujemy!

Relacja z wystawy i zdjęcie nagrodzonego systemu pod LINKIEMArcam przez wielu użytkowników kojarzony jest z budżetowymi i średniobudżetowymi produktami. I słusznie – to jeden z najciekawszych producentów oferujących elektronikę dla początkujących i wytrawnych melomanów, dysponujących ograniczonym budżetem. Nie od dziś wiadomo jednak, że Arcam jest też mistrzem high-endu za który nie trzeba płacić astronomicznych kwot. Co udowodnił w tym roku podczas wystawy High End 2014 w Monachium. W referencyjnej konfiguracji, z czterema końcówkami P49 w formie monobloków, przedwzmacniaczem C49, przetwornikiem cyfrowo-analogowym D33 oraz odtwarzaczem BD300 w roli transportu zaoferował brzmienie, jakiego nie dostaniemy z urządzeń kosztujących kilka razy więcej. Zostało to natychmiast zauważone i docenione tak przez melomanów, jak i dziennikarzy, czego wyrazem jest nagroda Best Sound 2014 magazynu High Fidelity. Serdecznie dziękujemy!

Relacja z wystawy i zdjęcie nagrodzonego systemu pod LINKIEM