Audio Center Poland | Cambridge Audio Azur 851D Test w „High Fidelity” Wyróżnienie RED Fingerprint
1674
single,single-post,postid-1674,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

Cambridge Audio Azur 851D Test w „High Fidelity” Wyróżnienie RED Fingerprint

Test przetwornika D/A Azur 851D, który ukazał sie w styczniowym wydaniu “High Fidelity” jest jednym z pierwszych (jeśli nie pierwszym) na świecie. Tym bardziej cieszy fakt, ze redakcja tego szacownego pisma dostrzegła wyjątkową wartość tego urządzenia, przyznając mu wyróżnienie RED Fingerprint. W podsumowaniu czytamy:

„6000 zł za ten produkt to nieporozumienie. Kosztując 10 000 zł, mówię to bez egzaltacji, po przemyśleniu, czy w ogóle to wyartykułować, byłby warty każdej złotówki. A i tak wzmacniacz słuchawkowy dostalibyśmy za darmo. JeRED_FINGERPRINT_whiteśli ktoś przepakuje go w wysokiej klasy, drogą obudowę, może za niego krzyknąć nawet 20 000 zł. Funkcjonalność jest wzorcowa i doskwierać może tylko brak obsługi sygnału DSD (choć pewnie nie wszystkim). Ale nie zmienia to faktu, że nagroda RED Fingerprint w tym przypadku będzie miała głęboki, głęboki kolor.”

Cały test pod LINKIEM

„High Fidelity” styczeń 118, No. 118

Cambridge_Audio_851D_HF_01_2014