Audio Center Poland | CAMBRIDGE AUDIO EDGE PREMIERA NA AUDIO VIDEO SHOW 2018
5817
single,single-post,postid-5817,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
Cambridge_Edge_Location_02

Firma Audio Center Poland zaprasza na premierę urządzeń firmy Cambridge Audio z high-endowej serii EDGE. To urządzenia, które zostały zaprojektowane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Ich budowa jest tak wyjątkowa, że wiele innych produktów znanych firm nie jest w stanie czego takiego powtórzyć.

W pokoju 214 na PGE Narodowy można będzie posłuchać odtwarzacza plików/przedwzmacniacza Edge NQ z końcówką mocy Edge W.

NQ to urządzenie bazujące na najnowszej wersji platformy streamingowej Stream Magic. Edge NQ pozwala cieszyć się muzyką z dowolnego źródła, oferując wejścia cyfrowe: RCA, HDMI ARC (Audio Return Channel), USB, Airplay, Bluetooth aptX, Chromecast; urządzenie współpracuje również z serwisem Spotify Connect, odtwarza także radio internetowe. Przedwzmacniacz został wyposażony w pełną paletę połączeń, aby użytkownik był pewien, że odtworzy każdy rodzaj sygnału, począwszy od cyfrowego PCM do 32 bitów i 384 kHz, a na DSD256 skończywszy.

Mimo że wygląd wzmacniacza Edge W jest absolutnie minimalistyczny, wewnątrz znajdziemy wyjątkowo zaawansowane techniki inżynieryjne. Aby zerwać barierę pomiędzy wykonawcą i odbiorcą zminimalizowano liczbę komponentów do absolutnego minimum – w torze sygnału znajduje się zaledwie 14 elementów. Uzyskano dzięki temu wiarygodną reprodukcję wydarzenia muzycznego: trójwymiarową, detaliczną, o niebywałym skupieniu. Końcówka mocy zapewnia 100 W przy 8 Ω i 200 przy 4 Ω, wysteruje więc dowolne kolumny.

PGE Narodowy, pokój 211