EISA DLA CAMBRIDGE AUDIO!!! – Audio Center Poland
Audio Center Poland | EISA DLA CAMBRIDGE AUDIO!!!
803
single,single-post,postid-803,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

EISA DLA CAMBRIDGE AUDIO!!!

Nagroda EISA, przyznawana przez redaktorów naczelnych najważniejszych pism audio, audio-wideo oraz foto w Europie, to najważniejsza tego typu nagroda na naszym kontynencie. W tym roku, jak przez wiele poprzednich lat, została nią uhonorowana firma Cambridge Audio – przypomnijmy, że w zeszłym roku otrzymał ją odtwarzacz multiformatowy 751BD.


Tym razem nagrodę otrzymał „Najlepszy system system dwukanałowy 2012-2013” – odtwarzacz Azur 851C i wzmacniacz Azur 851A.

W uzasadnieniu nagrody napisano:

„Najlepszy odtwarzacz CD firmy Cambridge Audio – Azur 851C jest jednak czymś więcej niż odtwarzaczem CD. To zintegrowany z czytnikiem CD, otwarty na inne źródła cyfrowe, niezwykle zaawansowany DAC z portem USB. Partnerujący mu wzmacniacz 851A zawiera najnowszą wersję firmowej „klasy XD”, zapewniającej bardzo wysoką moc. O ile więc 851C jest w tej parze źródłem precyzji i subtelności, to 851A jest wilkiem w owczej skórze. Trzymają głośniki pod kontrolą, serwując silny, zwarty, rozciągnięty bas. W obydwu urządzeniach dostajemy najlepszą technikę za cenę znacznie niższą niż w sferach hi-endowych.”

Nic dodać nic ująć.