Monitor Audio – fantastyczne prezentacje podczas targów CES 2017 – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Monitor Audio – fantastyczne prezentacje podczas targów CES 2017
4742
single,single-post,postid-4742,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
ma2

Stoiska Monitor Audio tętniły życiem w czasie targów CES od rana do wieczora. Wszystkie trzy systemy, w których można było posłuchać kolumn Platinum II i Silver, zostały przyjęte niezwykle życzliwie, a często wręcz entuzjastycznie. Wielu dealerów, dystrybutorów i dziennikarzy wskazywało na kolumny Monitor Audio jako na najlepszy system wystawy.

Niespodzianką mogła być obecność w systemie elektroniki firmy Roskan Audio, niedawno kupionej przez firmę Monitor Audio. Połączenie okazało się znakomite, a wielu odwiedzających mówiło o tym, jak bardzo szanuje klasyczne brytyjskie marki. Ogromne wrażenie robiła flagowa seria Roksana Blak, złożona ze wzmacniacza zintegrowanego oraz odtwarzacza CD. Monitor Audio już wkrótce przenosi produkcję Roksana do jej kwatery głównej w Rayleigh, Essex, UK, co da zupełnie nowe możliwości rozwoju.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze pokazy i zapraszamy w przyszłym roku!