MOON by Simaudio | Audiovector | ŚWIATOWA PREMIERA KOLUMN AUDIOVECTOR QR5! – Audio Center Poland
Audio Center Poland | MOON by Simaudio
5865
single,single-post,postid-5865,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
scianka-moon

Pokój numer 214 to królestwo marki MOON by Simaudio. Można będzie zobaczyć i posłuchać niezwykły system, na który złożą się: odtwarzacz plików/przedwzmacniacz Moon 390 i dwa wzmacniacze mocy Moon 330A pracujące jako monobloki.

Moon 390 jest nowoczesnym systemem typu „crossover”, w których zintegrowano odtwarzacz sieciowy, DAC, przedwzmacniacz, wzmacniacz słuchawkowy i przedwzmacniacz gramofonowy. Można o nim myśleć, jak o systemie all-in-one bez sekcji wzmacniacza mocy. Model 390 jest pierwszym produktem tej firmy, w którym zastosowana została nowa technologia streamingu MiND 2.

Moon 330A to nie tylko niesamowita moc, ale także niesamowity dźwięk, kropka. Zapewnia potężny i znakomicie kontrolowany bas z mocą, wagą i artykulacją. Wokale i blachy perkusji unoszą się w muzycznej przestrzeni wypełnionej powietrzem i naturalną atmosferą przedstawienia muzycznego. Technicznie 330A to stereofoniczna wersja flagowych wzmacniaczy mono 400M. Podobnie jak wszystkie produkty Moon, 330A jest zbudowany zgodnie z najwyższymi standardami, kontrolą jakości i niezawodnością, dzięki którym produkty tej firmy są znane i szanowane na całym świecie. Wzmacniacze w trybie bridged oferują moc 400 W.

Te fantastyczne urządzenia będą napędzały kolumny, których światową premierę będziemy mieli właśnie w Warszawie – kolumny QR5 firmy Audiovector. To duże, piękne kolumny podłogowe, będące większą wersją wielokrotnie nagradzanych kolumn QR3. Wysokie tony odtwarza fantastyczny przetwornik AMT, dający słodkie, ale i detaliczne brzmienie, a średnie i niskie pasmo pokrywają przetworniki z membraną wykonaną w technice kanapkowej, z zewnętrznymi warstwami z aluminium i wewnętrzną z materiału tłumiącego rezonanse. Dodajmy, że okablowanie zapewnią fantastyczne łączówki firmy Nordost.

PGE Narodowy | pokój 214