NAGRODY ROKU 2014 MAGAZYNU „Hi-Fi i Muzyka” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | NAGRODY ROKU 2014 MAGAZYNU „Hi-Fi i Muzyka”
1660
single,single-post,postid-1660,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

NAGRODY ROKU 2014 MAGAZYNU „Hi-Fi i Muzyka”

Nagrody roku magazynu audio to święto zarówno producentów, dystrybutorów, jak i sprzedawców. Ale w pierwszym rzędzie to święto klientów, melomanów, szukających dla siebie najlepszego produktu. Tego typu publikacja umożliwia im zawężenie wyboru i skupienie się na najciekawszych produktach. Swoje typy zaproponował ostatnio magazyn „Hi-Fi i Muzyka”. jest nam bardzo przyjemnie poinformować, że wśród wybranych produktów znalazły się także dystrybuowane przez naszą firmę urządzenia firm Naim, Monitor Audio oraz Cambridge Audio.

Nagroda2014

• Naim SuperUniti – NAGRODA ROKU 2014 w kategorii ODTWARZACZ SIECIOWY

„Energia, rytm i świetny bas pasują do rocka, natomiast pięknie poukładana scena pozwala się delektować dziełami dawnych mistrzów. Największym atutem SuperUniti jest wbudowany odtwarzacz plików. Wreszcie dostajemy urządzenie, które pod względem brzmieniowym dorównuje odtwarzaczom kompaktowym.”

wyroznienie2014-TC

• Monitor Audio Platinum PL200 – WYRÓŻNIENIE ROKU 2014 w kategorii HI-END KOLUMNY

„Muzyka płynąca z PL200 tworzy spójną całość – koncepcja i jej realizacja składają się na skończone dzieło sztuki. Każdy zakres ma tu określone miejsce. Zestawy nie ograniczają rozpiętości barw, ani swobody wybrzmień, ani szerokości sceny. Kontury dźwięków są rysowane subtelnie i precyzyjnie. Brytyjskie podłogówki proponują wejście na wyższy poziom kontemplacji. Dają gwarancję, że przeżyjemy coś niepowtarzalnego.”

wyroznienie2014-TC
• Cambridge Audio Topaz CD5/AM5 – WYRÓŻNIENIE ROKU 2014 w kategorii SYSTEM STEREO

„Za takie pieniądze można kupić najwyżej miniwieżę, a i to nie zawsze. Aż trudno uwierzyć, ze zamiast plastikowych zabawek dostaniemy oddzielne, pełnowymiarowe komponenty, na dodatek firmy, która ma opinię specjalisty od „lepszego” dźwięku. […] Propozycja nie do odrzucenia.”

„Hi-Fi i Muzyka”, styczeń 2014, Nr 1/2014.