NAGRODY EISA 2019–2020 – Monitor Audio Gold 100 – Audio Center Poland
Audio Center Poland | NAGRODY EISA 2019–2020 – Monitor Audio Gold 100
6445
single,single-post,postid-6445,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
htn0v65e

PODSTAWKOWE ZESPOŁY GŁOŚNIKOWE

Firma Monitor Audio już od prawie pół wieku projektuje mniejsze i większe zespoły głośnikowe. Pochodząca z najnowszej edycji Gold 100 to konstrukcja podstawkowa, której brzmienie zadziwia siłą i obfitością. Wykorzystuje najlepsze wersje głośników; w nisko-średniotonowym membrana RDT II łączy warstwę C-CAM ze strukturą „plastra miodu”, a głośnik wysokotonowy awansował do typu MPD. Dźwięk jest mocny, bezbłędnie spójny, z niskim i soczystym basem. Technicznie wyrafinowana konstrukcja jest też pięknie wykończona, dostępna w kilku wersjach kolorystycznych, fornirowanych i lakierowanych.

„Opierając się na kilkudziesięcioletnim doświadczeniu w produkcji kolumn głośnikowych, zarówno małych, jak i większych, firma Monitor Audio zaprojektowała kolumny podstawkowe Gold 100 o dużym, pełnym dźwięku, który zaprzecza ich kompaktowym wymiarom. Wyposażony w najnowszą wersję przetworników z membranami C-CAM, w których wykorzystano kompozyt ceramiczno-aluminiowo-magnezowy o fantastycznej lekkości i sztywność, brzmi szybko, szczegółowo i rozdzielczo. Kolumny te charakteryzują się doskonałą integracją przetworników oraz zaskakująco głębokim i melodyjnym basem. Dodajmy do tego znakomitą budowę, z jakiej znana jest firma Monitor Audio, a także piękne wykończenie, a otrzymamy naprawdę doskonałą konstrukcję klasy high-end”.