NAGRODY EISA 2020–2021 ROZDANE – OTRZYMAŁO JE AŻ SZEŚĆ PRODUKTÓW Z DYSTRYBUCJI AUDIO CENTER POLAND – Audio Center Poland
Audio Center Poland | NAGRODY EISA 2020–2021 ROZDANE – OTRZYMAŁO JE AŻ SZEŚĆ PRODUKTÓW Z DYSTRYBUCJI AUDIO CENTER POLAND
7103
single,single-post,postid-7103,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
eisa

Tegoroczna nagroda Expert Imaging and Sound Association (EISA) przebiegła w szczególnych warunkach pandemii. Mimo tych problemów kapituła nagrody, składająca się z przedstawicieli pism branżowych z całego świata, przyznała nagrody w 30 kategoriach. Jest nam bardzo miło, że aż sześć nagrodzonych produktów znajduje się w dystrybucji naszej firmy:

wzmacniacz zintegrowany Arcam SA30,
kolumny podstawkowe Monitor Audio Bronze 100,
przedwzmacniacz gramofonowy Primare R15,
gramofon Pro-ject T1,
myjka do płyt gramofonowych Pro-ject VC-E,
odtwarzacz multimedialny kina domowego Zappiti Pro 4K HDR.

Arcam SA30 został nagrodzony w prestiżowej kategorii „Najlepszy wzmacniacz zintegrowany”, a w podsumowaniu nagrody czytamy, że to „kompletny i dobrze brzmiący wzmacniacz; dodając nowe funkcje, Arcam nie zapomniał, jaka jest jego podstawowa rola”. Kolumny Monitor Audio Bronze 100 znalazły uznanie w kategorii „Podstawkowe kolumny głośnikowe o najlepszym stosunku jakości do ceny” z podsumowaniem: „Uniwersalne brzmienie, obciążenie łatwe dla każdego wzmacniacza, nowoczesny wygląd i umiarkowana cena to wyśmienita kombinacja”.

W kategoriach związanych z płytami LP znajdziemy aż trzy nagrody. Primare R15 wzbudził entuzjazm kapituły tym, że jest „zbudowany z taką samą dbałością, jak duże wzmacniacze Primare, czerpiąc z rozwiązań zastosowanych we flagowym R35”, a przy tym „dostarcza firmowy dźwięk łączący gęstą muzyczną substancję z selektywnym detalem”. Z kolei gramofon Pro-ject T1 został nagrodzony za „doskonały stosunek jakości do ceny”, a myjka Pro-ject VC-E wzbudziła uznanie za to, że jest „niewielka, niedroga i szybka”.

Prestiżową nagrodę w kategorii „Odtwarzacz multimedialny kina domowego” otrzymał odtwarzacz Zappiti Pro 4K HDR. Doceniono to, że pozwala „zastąpić tradycyjną bibliotekę interfejsem graficznym, co pozwala na natychmiastowy dostęp do zawartości”. Co więcej, „obsługiwane są formaty 4K HDR, Dolby Atmos, DTS:X i pliki audio do rozdzielczości 24bit/192kHz. Wszechstronność zwiększa jeszcze strefowa obsługa 4K i indywidualne programowanie graficznego interfejsu użytkownika”.

Dziękujemy za przyznane nagrody EISA 2020-2021 i zapraszamy wszystkich Państwa do autoryzowanych salonów sprzedaży na sesje odsłuchowe i kinowe – naprawdę warto!