NAIM NA WYSTAWIE SOUND & VISION – THE BRISTOL SHOW 2016 – Audio Center Poland
Audio Center Poland | NAIM NA WYSTAWIE SOUND & VISION – THE BRISTOL SHOW 2016
3774
single,single-post,postid-3774,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
naim2

Mający trafić do sklepów 2 marca Naim Mu-so Qb, kompaktowy, bezprzewodowy system audio, po raz pierwszy publicznie zostanie pokazany w czasie wystawy Sound & Vision – The Bristol Show 2016. Mu-so Qb dzieli to samo DNA z oryginalnym systemem Mu-so, zgrabnie pomniejszone i umieszczone w równie funkcjonalnej obudowie. Qb zaskakuje wyglądem i funkcjonalnością, dostarczając 300 W mocy wyjściowej, która pozwala zabrzmieć muzyce tak, jak z dużego systemu.

Zaawansowane technologicznie, ale bardzo łatwe w obsłudze funkcje obejmują Airplay, Bluetooth/aptX, Spotify Connect, TIDAL, UPnP (dostęp do muzyki z zewnętrznych dysków), radio internetowe, USB, analogowe i cyfrowe wejścia, a także kontrolę przez aplikacje na Androida i Apple iOS.

Mu-so Qb można połączyć z innymi produktami streamingowymi Naima, tworząc najwyższej jakości system multiroom. Łatwa synchronizacja urządzeń umożliwia odtwarzanie tej samej muzyki w pięciu pokojach na raz! Nowe Mu-so Naima można będzie zobaczyć i posłuchać w Brunel Suite na poziomie Terrace.

Zrewitalizowana przez Naima rodzina wzmacniaczy mocy, która jakiś czas temu została wzbogacona o topowy system Statement, zawierająca nowe układy zasilające DR (Discrete Regulator), dostępna będzie w Executive Lounge. Nowe wersje oferują jeszcze więcej, fundamentalnych dla Naima, zalet takich jak rytmiczność i skupienie, dzięki którym na naszych oczach ożywione zostaje oryginalne wydarzenie muzyczne. W czasie wystawy wzmacniacze będą współpracowały z odtwarzaczami streamingowymi Naima oraz kolumnami Focal Sopra, co gwarantuje wyjątkowy dźwięk. Bilety na pokazy dostępne będą w pokoju Naima na poziomie Terrace.

Naim Label zajmie to samo miejsce, co zazwyczaj, tuż przy wejściu do pokoju, prezentując szeroką gamę muzyki ze swojego katalogu na CD i winylu; kupujący otrzymają specjalny voucher ze zniżką do zakupu plików na Naim Label Bandcamp Hi-Def Download Store.

Serdecznie wszystkich Państwa zapraszamy!