NAIM ZOSTAJE OFICJALNYM PARTNEREM BENTLEY GT3 W 2015 ROKU – Audio Center Poland
Audio Center Poland | NAIM ZOSTAJE OFICJALNYM PARTNEREM BENTLEY GT3 W 2015 ROKU
2460
single,single-post,postid-2460,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

NAIM ZOSTAJE OFICJALNYM PARTNEREM BENTLEY GT3 W 2015 ROKU

Firma Naim Audio została oficjalnym partnerem rajdowym zespołu Bentley Team M-Sport w czasie nadchodzącego sezonu 2015 Blancpain Endurance Series.

Print

Zaprojektowany dla samochodów Bentley, wysokiej klasy, high-endowy system nagłośnieniowy, mający zapewnić w czasie jazdy przeżycia muzyczne porównywalne z koncertem na żywo, dostępny był jako upgrade do wszystkich modeli Bentleya już w roku 2008. W 2014 roku współpraca między firmami przeszła na kolejny poziom, kiedy Naim został oficjalnym partnerem Bentleya w całym sezonie. To był pierwszy pełen sezon Bentleya od historycznego, szóstego zwycięstwa w Le Mans w 2003 roku.

NAIM ZOSTAJE OFICJALNYM PARTNEREM BENTLEY GT3 W 2015 ROKU

W tym roku Naim oficjalnie dołącza do Team M-Sport Bentley w sezonie 2015, począwszy od testowych przejazdów, poprzedzających występy Paula Ricarda we Francji, na jednym z torów, na których w zeszłym roku triumfował. Logo Naima pojawi się na samochodzie wyścigowym Bentley GT3, jak również na kombinezonach kierowców. Z kolei ekipa rajdowa Team M-Sport będzie korzystała w garażu z bezprzewodowego systemu Mu-so w czasie wszystkich wyścigów Blancpain Endurance Series.

NAIM ZOSTAJE OFICJALNYM PARTNEREM BENTLEY GT3 W 2015 ROKU_2