NEAT NA WYSTAWIE ROCKY MOUNTAIN AUDIO FEST W kamerze magazynu „Hi-Fi +” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | NEAT NA WYSTAWIE ROCKY MOUNTAIN AUDIO FEST W kamerze magazynu „Hi-Fi +”
5298
single,single-post,postid-5298,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
Iota_Alpha_Roomset_Oak_2-Edit-Full

Brytyjski magazyn „Hi-Fi +” opublikował na swoich stronach relację z wystawy Rocky Mountain Audio Fest, w której znalazła się dłuższa wzmianka o nowej serii firmy NAIT, Xplorer:

„Neat poszerzył serię Iota o niewielkie, wolnostojące, trójdrożne kolumny Xplorer. Te interesujące konstrukcje łączą legendarny przetwornik AMT Heila z superszybkim głośnikiem nisko-średniotonowym o 170 mm membranie z papieru, głośnik ten osadzony jest w osobnej, zamkniętej komorze. Poniżej (dosłownie) jest para skierowanych w dół głośników basowych w izobarycznej komorze z wylotem na tylnej ściance. Dźwięk był zrelaksowany, otwarty i zachęcający, o dobrej koherencji rytmicznej, bez dającej się zauważyć nieciągłości między wysokimi i średnimi tonami – naprawdę duże osiągnięcie. Dostępne od listopada kolumny, których warto posłuchać.”

Cały tekst pod LINKIEM