Audio Center Poland | PROPOZYCJE DO NAGRODY ROKU WG CZYTELNIKÓW „WHAT HI-FI?”
5853
single,single-post,postid-5853,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
what

Magazyn „What Hi-Fi?” ogłosił krótka listę produktów nominowanych do nagrody roku według czytelników. Wśród proponowanych produktów znalazł się przetwornik cyfrowo-analogowy Chord Request oraz kolumny Monitor Audio Silver 100. W uzasadnieniu propozycji czytamy:

Chord Request
Głównym zadaniem Qutesta jest pełnienie roli mostu cyfrowo-analogowego pomiędzy twoim cyfrowym źródłem i wzmacniaczem – i to jest zadanie, które spełnia po prostu zachwycająco. Chord pozamiatał w kategorii DAC-ów na pewien czas, a ten dodatek do jej oferty nie zdradza żadnych oznak strachu przed konkurencją.

Monitor Audio Silver 100
Seria Silver firmy Monitor Audio to czysta radość za każdym razem, kiedy testowaliśmy należący do niej produkt. Kolumny Silver 100, które przeszły przez nasz pokój odsłuchowy w większej liczbie inkarnacji, niż możemy policzyć są prawdopodobnie naszą najbardziej ulubioną wersją.