Audio Center Poland | Purist Audio Design w dystrybucji Audio Center Poland
3916
single,single-post,postid-3916,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
purist

Z dniem 1 marca firma Audio Center Poland została wyłącznym dystrybutorem kabli amerykańskiej firmy Purist Audio Design. To co wyróżnia okablowanie tej firmy to m. in. wyjątkowa „żelowa” technologia ekranowania, FEROX, FLUID, CONTEGO redukująca zakłócenia RFI/EMI oraz wpływ drgań na sygnał audio.

Przy każdym nowym projekcie kluczem jest wybór metali szlachetnych i stopów do użycia w przewodnikach. Uwaga zwracana jest nie tylko na pojemność, indukcyjność i rezystancję, ale także na wpływ pola magnetycznego. Właśnie dlatego, dla jak najlepszej jakości dźwięku i jak najlepszej wydajności, w przewodnikach PAD stosuje stopy, a nie po prostu miedzi czy samego srebra. Purist Audio Design zwraca także uwagę na izolator oraz ekranowanie. Wierzymy, że mamy najbardziej zaawansowane ekranowanie w przemyśle. Produkty Purist Audio Design doskonale funkcjonują redukując minimalne zakłócenia takie jak RF (Radio Frequency) i EMI/EMF (Electromagnetic Interference and Fields).

Dostępna jest pełna oferta firmy – zapraszamy do składania zamówień!