ROKSAN – nowy dystrybutor – Audio Center Poland
Audio Center Poland | ROKSAN – nowy dystrybutor
4973
single,single-post,postid-4973,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
roksan_1

Jedna z legend brytyjskiego audio, firma Roksan, zmieniła właśnie dystrybutora.  Od 22 maja br. jest nim krakowska firma Audio Center Poland.
Zmiana dystrybutora związana jest z nowym właścicielem marki, którym teraz jest Monitor Audio, producent kolumn głośnikowych.

Roksan  jest brytyjską marką mającą siedzibę w Londynie. Założona w 1985 roku od 32 lat znana jest zarówno z wysokiej klasy gramofonów, jak i znakomitej, przystępnej cenowo elektroniki. Jej oferta podzielona jest na kilka serii.  Wśród gramofonów znajdziemy modele Radius 7 z ramieniem Nima oraz Xerxes 20 Plus.  Do kompletu dostaniemy także dwa inne ramiona: Pug i Artemiz i wkładki: Corus Silver ma budowę typu MM (Moving Magnet) i Shiraz MC (Moving Coil).

Elektronika podzielona została na trzy serie: Caspian M2, K3 i Blak. W serii Caspian mamy wzmacniacz zintegrowany, wzmacniacz mocy i odtwarzacz CD. Seria K3 obejmuje ten sam zestaw, ale dochodzi do tego przetwornik cyfrowo-analogowy i analogowy nadajnik łączności bezprzewodowej K Link. Topowa seria Blak to wzmacniacz zintegrowany z wejściem USB oraz odtwarzacz Compact Disc.

Trzeba też wspomnieć o dwóch modelach kolumn głośnikowych TR-5 S2 oraz Darius oraz przedwzmacniacz gramofonowy RPP i zasilacz dla gramofonu RPM.

Cennik produktowy.