Simaudio MOON w dobrych rękach – zmiana dystrybutora – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Simaudio MOON w dobrych rękach – zmiana dystrybutora
5709
single,single-post,postid-5709,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
moon1

MOON by Simaudio – Audio Center Poland Simaudio MOON, jedna z najczęściej nagradzanych firm z branży audio, znalazła nowego przedstawiciela w Polsce.
Od 1 sierpnia 2018 roku jest nią firma Audio Center Poland.

Sekret jej sukcesu leży w wyjątkowej dbałości o szczegóły oraz w umiejętności pracy zespołowej.
To: lepsze podzespoły, ekskluzywne układy elektroniczne z górnej półki. Ponadto zespół MOON wierzy w to, że perfekcyjny dźwięk jest podstawą dobrego życia.
Z dumą przedstawia więc nowe produkty, takie jak zaprezentowany w czasie wystawy High End 2018 w Monachium przedwzmacniacz i odtwarzacz plików w jednym, model 390, bazujący na nowej platformie MiND 2.

MiND 2 jest drugą generacją modułu streamingowego i częścią inteligentnego systemu Network Device firmy MOON. Centrum kontroli MiND jest opracowaniem własnym firmy i pracuje na urządzeniach z systemami iOS oraz Android. MiND 2 nie tylko daje dostęp do plików, pozwala na ich organizację i przeszukiwanie, ale daje również kontrolę nad innymi urządzeniami Moona, ułatwiając obsługę całego systemu.

Jak widać, Simaudio MOON to firma innowacyjna, a jednocześnie niezwykle konserwatywna. Tylko takie podejście jest gwarancją sukcesu. O rozpropagowanie tej idei w Polsce zadba teraz firma Audio Center Poland. Sprzedażą  detaliczną produktów MOON, będą zajmować się autoryzowane punkty sprzedaży!