The-Ear.net: NAGRODA ROKU 2016 dla Naima Muso Qb oraz NEAT Iota Alpha – Audio Center Poland
Audio Center Poland | The-Ear.net: NAGRODA ROKU 2016 dla Naima Muso Qb oraz NEAT Iota Alpha
4700
single,single-post,postid-4700,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
iota_alpha

Portal The-Ear.net ogłosił właśnie listę nagrodzonych produktów, które zdaniem jego dziennikarzy zasługują na specjalne wyróżnienie. Wśród nich znalazły się: system bezprzewodowy Naim Muso Qb oraz kolumny NEAT Iota Alpha. W uzasadnieniu czytamy:

Naim Muso QB

Kiedy mowa o jednopudełkowych systemach all-in-one nie spodziewamy się zbyt wiele. A jednak… Ten od Naima jest wyjątkowy. Drugie Muso to pełna niespodzianek, piękna kostka, z której wydobywa się wciągająca nas w swój świat muzyka i głosy, które są bardziej realne niż zazwyczaj. Dzięki bezprzewodowemu dostępowi do internetu, poprzez radio internetowe i zasoby pamięci, zawsze znajdziemy coś, co nas zaciekawi, czy to będzie Gilles Peterson na kanale 6Music, najnowszy album streamowany z NAS-a, czy też podcast Adama Buxtona. Możemy zmienić siłę głosu i korzystać z presetów radia bezpośrednio w urządzeniu, ale większość funkcji dostępnych jest poprzez aplikację Naima – kontroler, który okazał się niezwykle przydatny i stabilny.

Jason Kennedy

NEAT Iota Alpha
Niesamowite kolumny Iota Alpha firmy NEAT to – jak w tym przysłowiu dotyczącym dzieci – coś, co trzeba słyszeć, ale niekoniecznie widzieć. Niewielkie konstrukcje wolnostojące o wysokości zaledwie 45 cm łatwo przegapić. Ale, udowadniając, że wielkość nie ma już znaczenia, ich projektant Bob Sturgeoner wycisnął z tych brytyjskich maleństw wszystko, co tylko jest możliwe. Dostajemy mianowicie trójwymiarową scenę dźwiękową, znacznie wykraczającą poza to, co tej wielkości kolumny powinny być w stanie zaprezentować, jak również szeroką panoramę stereo. Kolumny genialnie uzupełniają np. płaskie ekrany TV, ponieważ nie muszą stać na widoku. Podstawkowy model Iota zawsze jakoś umykał mojej uwadze. Alpha ma to wszystko, czego Iota nie miała – podstawę basową, generowaną przez skierowany ku dołowi woofer. W tej cenie to absolutna, audiofilska okazja.

Trevor Butler

Wszystkie nagrodzone produkty pod LINKIEM