Audio Center Poland | ULTRASONE Tribute 777 – licytacja na cele charytatywne
4306
single,single-post,postid-4306,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
ultra1

Jednym z najbardziej pożądanych modeli słuchawek firmy Ultrasone w ostatnich latach jest specjalna edycja Tribute 7 z numerem seryjnym 777. Firma Ultrasone zdecydowała więc, że przeznaczy ten egzemplarz, ostatni, jaki pozostał w jej zasobach, na cele charytatywne. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na organizację charytatywną „Peter Maffey Stiftung”.

www.petermaffaystiftung.de/englisch/home.html

Peter Maffey Stiftung pomaga dzieciom po traumatycznych przejściach, takich jak przemoc, wojna itd.

Specjalnie na potrzeby tej akcji na stronie internetowej Ultrasone zostanie utworzona zakładka, gdzie każdy będzie mógł licytować słuchawki Tribute 7 z numerem seryjnym 777. Zwycięży oferta z najwyższą ceną. Aukcja rozpoczyna się od 3000 euro, a cały dochód z aukcji zostanie przeznaczony na cele fundacji.

Aukcja rozpocznie się 7.7.2016 i będzie prowadzona przez 77 dni, kończąc się 22 sierpnia 2016 roku. Przesyłka zostanie opłacona przez Ultrasone, zaś cła, podatki i inne opłaty będą leżały po stronie zwycięzcy licytacji. Kupujący musi wyrazić zgodę na publikację swojego wizerunku oraz nazwiska w celach marketingowych.

Zapraszamy do licytacji – walczymy o lepsze jutro dla dzieci!!!