Ultrasone – zmiana dystrybutora! – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Ultrasone – zmiana dystrybutora!
1577
single,single-post,postid-1577,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

Ultrasone – zmiana dystrybutora!

Jest nam niezmiernie przyjemnie poinformować, że od dn. 1 stycznia 2014 firma Ultrasone będzie w Polsce reprezentowana przez Audio Center Poland.

Założona w 1991 roku niemiecka firma Ultrasone przez lata powoli budowała swoją pozycję w świecie zdominowanym przez gigantów: Sennheisera i AKG. W ostatnich latach udało się jej ją ugruntować, zarówno w zakresach cenowych przeznaczonych dla początkujących entuzjastów muzyki, jak i wyrafinowanych audiofilów, z unikatowymi edycjami specjalnymi Editio 8, 10 i 5.

Firma ma swoją siedzibę w bawarskim Wielenbach, bajkowym miasteczku blisko Alp w południowych Niemczech i stamtąd koordynuje współpracę ponad 50 firm dystrybucyjnych na całym świecie.

Produkcja ma miejsce w kilku miejscach w Niemczech oraz na Tajwanie. Ponieważ to firma specjalizująca się wyłącznie w produkcji słuchawek, jest w stanie zaproponować rozwiązania niedostępne dla innych, dużych firm, jak np. pasywny system poszerzania bazy stereo, ochronę słuchu i inne.

Jest nam niezmiernie przyjemnie poinformować, że od dn. 1 stycznia firma Ultrasone będzie w Polsce reprezentowana przez Audio Center Poland. To szansa na zbudowanie jej pozycji na miarę jej osiągnięć. Zbudujmy ją wspólnie!