CAMBRIDGE AUDIO – Wymiana nowe za stare. – Audio Center Poland
Audio Center Poland | CAMBRIDGE AUDIO – Wymiana nowe za stare.
6430
single,single-post,postid-6430,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
8dci1b9t

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom klientom Cambridge Audio w sierpniu i wrześniu oferujemy program wymiany „stare na nowe”, w którym klienci będą mogli wymienić podobne produkty na 15-20% zniżki na modele: Edge A, Edge NQ, Edge W i Alva TT. Zamiana będzie dotyczyć wyłącznie dealerów firmy Cambridge Audio, a klienci muszą oddać w nich swoje stare urządzenie, aby uzyskać zniżkę.

Jak to działa?

Data promocji: od 1 sierpnia do 30 września 2019 r. Produkty, które są objęte promocją: Edge A, Edge NQ, Edge W i Alva TT. Wartość wymiany: 15% rabatu za każdy oddany produkt inny niż Cambridge Audio i 20% rabatu za każdy produkt Cambridge Audio.  Produkty: muszą one należeć do tego samego typu – wzmacniacz za wzmacniacz, gramofon za gramofon,  przedwzmacniacz/ streamer za przedwzmacniacz/ streamer. Alva TT dostępny będzie w obydwu przypadkach z 20% rabatem, ponieważ nie ma starszego gramofonu Cambridge Audio, który można by wymienić!

Zapraszamy do zakupów!!!