WIELKANOCNA PROMOCJA FIRM ARCAM I MONITOR AUDIO – Audio Center Poland
Audio Center Poland | WIELKANOCNA PROMOCJA FIRM ARCAM I MONITOR AUDIO
6212
single,single-post,postid-6212,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
promocja-wiosna

Firma Audio Center Poland, wyłączny przedstawiciel w Polsce firm Arcam i Monitor Audio, z okazji Świąt Wielkanocnych przygotowała niezwykle ciekawą promocję dotyczącą ich produktów. Dzięki niej można kupić kompletny, dobrany brzmieniowo system, w którym znajdą się:

• Arcam HDA CDS50 – odtwarzacz SACD/CD/plików,
• Arcam SA10 – wzmacniacz zintegrowany,
• Monitor Audio Silver 200 – kolumny głośnikowe.

Każdy z tych produktów sam w sobie jest znakomity, ale razem dają jeszcze bardziej interesujący dźwięk. Ich jakość docenili zarówno konsumenci, jak i dziennikarze pism specjalistycznych z całego świata, przyznając im wyróżnienia i nagrody. Dzięki promocji system można nabyć w cenie 9900 zł; cena regularna: 13 370 zł. Co więcej, do każdego zestawu dodawane są w prezencie słuchawki Ultrasone Pro480!

Zapraszamy do składania zamówień, liczba systemów jest ograniczona.

Korzystając z tej okazji cała ekipa firmy Audio Center Poland z okazji Świąt Wielkanocnych życzy Państwu wszelkiej pomyślności oraz fantastycznej muzyki!

GDZIE KUPIĆ? – Sprawdź ofertę w naszej sieci autoryzowanych punktów sprzedaży.